با ما در تماس باشید: 02155775968 - 02155796248
پله های خانه را رنگ کنید

پله های خانه را رنگ کنید


اگر که در خانه های خود پله ای برای دسترسی به طبقات دیگر دارید ما به شما یک پیشنهاد هیجان انگیز داریم.
شما می توانید پله های خانه ی خود را رنگ کنید.
برای رنگ آمیزی پله قسمت ارتفاع پله را رنگ می کنید اما برای این کار لازم است که یک برنامه ی دقیق داشته باشید. این کار می تواند به چند شکل انجام گیرد.

1_ می توانید فقط پله ها را رنگ کنید. در این بخش لازم نیست طرحی بر روی پله بکشید و فقط از یک رنگ برای هر ارتفاع پله استفاده می کنید. اما در این جا موضوعی که مطرح هست این است که از چه رنگ هایی برای رنگ آمیزی پله استفاده کنیم.
شما می توانید برای این کار از یک یا دو و یا چند رنگ استفاده کنید. 
اگر که بخواهید یک خانه ی کلاسیک داشته باشید یا اینکه از استفاده کردن از رنگ های مختلف خوشتان نمی آید می توانید تنها از یک رنگ برای رنگ آمیزی استفاده کنید و آن رنگ می تواند با رنگ دیوارها یا کاغذ دیواری شما هماهنگ باشد. 
اما اگر که بخواهید کمی فضا را جذاب تر کنید می توانید از دو رنگ متضاد یا هر دو رنگ دیگری که دوست دارید استفاده کنید و پله ها را رنگ کنید. 
اما برای جذاب تر شدن می توانید از بیشتر از دو رنگ استفاده کنید. برای این کار می توان از ترکیب رنگ های دلخواهتان استفاده کنید و به این ترتیب یک فضای شاد و مهیج در خانه ایجاد کنید.

2_ اما دومین راهکاری که می توانید آن را انجام دهید این است که می توانید طرح های مختلفی را بر روی پله ها بکشید. برای این کار می توانید یک داستان را روایت کنید و یا یک طرح ها را به تکرار بر روی پله بکشید. همچنین می توانید از انواع طرح های گیاهی و یا جانوری استفاده کنید و به این ترتیب یک شکل متفاوت به خانه ی خود بدهید.
رنگ آمیزی  پله باعث می شود که خانه ی شما جذاب تر دیده شود. اغلب تزئین خاصی برای پله ها نداریم و آنها را به همان شکل که هستند مورد استفاده قرار دهیم. 
اما با این ایده ها می توانیم فضای خانه را از حالت یکنواخت درآورده و به آن شکل جذاب و متفاوتی بدهیم.

 

 

 

 

 

 

 

به اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی