با ما در تماس باشید: 02155775968 - 02155796248
چند استفاده ی جالب از شیشه های دوریختنی

چند استفاده ی جالب از شیشه های دوریختنی


وقتی یک سس یا رب خریداری می کنید و یا اینکه یک بطری شیشه ای بازیافتی در منزل دارید شاید اولین کاری که بکنید این است که بخواهید از دست آنها خلاص شوید پس بعد از آنکه آنها را در یک کیسه جمع کردید برای بازیافت کنار می گذارید اما این بار با به شما می خواهیم چند پیشنهاد جالب دهیم تا از این شیشه ها استفاده کنید.

1_ از شیشه ها به عنوان شیشه ی آب استفاده کنید . شما می توانید از شیشه هایی که بزرگتر هستند به عنوان شیشه ی آب استفاده کنید و آنها را در یخچال بگذارید همچنین در چنین مواقعی می توانید برای هر فرد یک شیشه ی مخصوص در آشپزخانه داشته باشید و به این ترتیب دیگر این شیشه ها را دور نریخته و از آن به عنوان یک وسیله استفاده کرده اید.

2_ شیشه ها را لیوان کنید. یکی از کارهایی که می توانید بکنید این است که شیشه های سس یا شیشه های کوچک تر را به عنوان لیوان هایی برای سرو یک نوشیدنی خنک استفاده کنید  برای جذاب تر شدن آن می توانید این شیشه ها را رنگ کرده و یا انوات طرح های مختلف را روی آن ایجاد کنید و سپس برای سرو کردن یک نوشیدنی خنک آنها را آماده کنید و فقط در نظر داشته باشید که برای آنها حتماً باید از نی استفاده کنید. به این ترتیب شما یک ست زیبا برای سرو نوشیدنی برای مهمانان درمنزل خود دارید که بسیار جذاب است و می توانید هر گونه طرح را روی آن ایجاد کنید.

3_ شیشه ها را با انواع حبوبات پر کنید. حبوبات معمولآً در انتهای کابینت ها قرار می گیرند شما می توانید با انواع حبوبات این شیشه ها را پر کنید و به این ترتیب آنها را در گوشه ای آشپزخانه چیده و از آن به عنوان یک وسیله ی تزئینی استفاده کنید که بسیار جذاب و زیبا می باشد.

4_ شیشه ها را با گل های زیبا پر کنید. شما می توانید از انواع گل های زیبا و یا انواع گیاهانی که از آنها دمنوش تهیه می کنند پر کنید و آنها را کنار گاز منزل بگذارید تا به این ترتیب بتوانید همواره یک نوشیدنی آرامش بخش را تهیه کنید. 

5_ با شیشه ها یک ست پارچ و لیوان بسازید شما می توانید با استفاده از این شیشه ها یک ست پارچ و لیوان داشته باشید و همچنین می توانید برای لیوان ها از شیشه های نوشابه های کوچک استفاده کنید و آن ها را به صورت مجزا روی میز و کنار هر بشقاب قرار دهید . 

در نهای باید گفت که شیشه های مختلفی که در خانه وجود دارد و اغلب هم دوریخته می شوند می توانند هر کدام تبدیل به یک وسیله ی جذاب در خانه شده و مورد استفاده قرار بگیرند. و این موضوع از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که از این طریق شما می توانید یک سری شیشه های جذاب را در خانه داشته باشید که استفاده های مختلف دارند و جذاب و زیبا می باشند.

 

 

 

 

 

 

 

به اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی