با ما در تماس باشید: 02155775968 - 02155796248
تخته سیاه های جذاب در آشپزخانه

تخته سیاه های جذاب در آشپزخانه

 

موضوع بسیار مهمی که اغلب خانم های خانه دار با آن روبرو هستند این است که در طور هفته به این موضوع فکر می کنند که برای روز بعد باید چه غذایی را بپزند و یا اینکه چه کارهایی در آشپزخانه باید انجام دهند. اما گاهی نیز ممکن است که کارهایشان را فراموش کنند و یا اینکه برای جلوگیری از فراموشی نکات مختلف را روی کاغذ های مختلف بنویسند. اما ما می خواهیم به شما یک پیشنهاد جذاب بدهیم.
پیشنهاد ما به شما این است که در آشپزخانه ی خود یک تخته سیاه جذاب داشته باشید. اما این کار را نیز می توانید به شکل های مختلف انجام بدهید که در این بخش می خواهیم به آن بپردازیم.

1_ اولین پیشنهاد ما به شما این است که یک تخته سیاه کوچک تهیه کنید و آن را در بخشی از آشپزخانه نصب کنید و از آن استفاده کنید. برای این کار می توانید تخته سیاه خود را رنگ کرده و یا با وسایل مختلف تزئین کنید. 
این ساده ترین کاری است که می توانید انجام دهید. البته اگر که استفاده از گچ برای شما مشکل است می توانید به جای استفاده از تخته سیاه از تخته های وایت برد استفاده کنید تا با ماژیک روی آن بنوسید.


2_ اما پیشنهاد بعدی ما به شما این است که اگر که نمی توانید یک تخته سیاه یا وایت برد تهیه کنید یک تخته چوبی یا هر جنس دیگری را تهیه کنید سپس به هر شکل که باب سلیقه ی شما باشد آن را تزئین کنید و سپس به دیوار نصب کنید آنگاه می توانید از کاغذ های رنگی که به دیوار به آن می چسبد برای نوشتن استفاده کنید و هر وقت که این کاغذ ها زیاد شدند آنها را دورریخته و جایگزین دیگری برای آن ها داشته باشید. این کار کم هزینه تر است و همچنین کاغذ های رنگی برای آشپزخانه ی شما بسیار جذاب خواهد بود.

با نصب یک تخته در آشپزخانه علاوه بر این که برای شما بسیار خوب خواهد بود و کمک خواهد کرد که در طول هفته یک برنامه ی منظم داشته باشید در دکوراسیون خانه نیز بسیار جذاب خواهد بود و شکل متفاوتی را به آشپزخانه ی شما خواهد داد.
از این رو این فرصت را از دست ندهید و در تهیه یک تخته برای نوشتن در آشپزخانه تان عجله کنید تا به این ترتیب مشکلی که برای برنامه ریزی در طول هفته دارید را برطرف کنید.
این کار بسیار کم هزینه و جذاب خواهد بود.

 

 

 

 

به اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی